Oferta - web designer

Przejdź do treści
Oferuję szeroką gamę usług związanych z tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego landing page, rozbudowanej witryny firmowej, dostosuję się do Twoich potrzeb i zapewnię Ci profesjonalne rozwiązania.
Tworzone strony optymalizuję dla wyszukiwarek, m.in. dla Google - osiągniesz dzięki temu wyższe pozycje w wyszukiwarce. Strona www zostanie zgłoszona do wyszukiwarki Google, a jej  tytuł, opisy zdjęć i grafik zostaną zoptymalizowane.
Nie jestem zainteresowany  "podrabianiem" stron, mających łudząco przypominać strony sklepów internetowych czy bramek płatności mobilnych!!
Istnieje możliwość podlinkowania socjal mediów (facebook, instagram, snapchat itp.) na stronie.

Oferuję ponadto możliwość stworzenia strony wielojęzycznej otwieranej w zależności od lokalizacji urzadzenia otwierającego stronę lub samodzielnie zmienianej przez oglądającego stronę intenetową.
Na życzenie klienta, mogę utworzyć stronę responsywną, która prezentuje się świetnie, bez względu na  wielkość ekranu na jakim jest przeglądana. Nie ma znaczenia czy  użytkownik korzysta z laptopa, tabletu czy smartfona, specjalny  elastyczny układ Twojej strony internetowej będzie zawsze doskonale  czytelny.
Jeśli jesteś gotowy na nową, dynamiczną i efektywną stronę internetową, skontaktuj się ze mną. Razem zbudujemy inteligentne rozwiązania, które umocnią Twoją markę online i przyciągną większą liczbę klientów. Nie trać czasu, zacznij kreować swoją obecność w sieci już teraz!
Wróć do spisu treści