O mnie - web designer

Przejdź do treści
Tutaj możesz dowiedzieć się nieco więcej o mnie,
moim doświadczeniu i pasji do tworzenia stron internetowych.
Z komputerami mam do czynienia od 1987 roku.
Tak. Do "młodych" już nie należę. :-)
Zaczynałem w sumie jeszcze wcześniej bo w 1985 roku z mikrokomputerami ZX Spectrum, Elwro, Comodore.
W szkole podstawowej w 1987 roku trafiłem na pierwszy PeCet 486DX2 z procesorem 40MHz z systemem DOS i aplikacją Windows (tak, tak - Windows kiedyś był aplikacją) i tak dalej przez systemy opercyjne Windows 95, 98, XP, 2000, 7, 10 do współczesnych nie pominając przy tym  systemów z rodziny Linux jak Ubuntu, OpenSuse czy Fedora. Używałem dyskietek jako pamięci przenośnej.
W międzyczasie przetarłem szlaki programowania i projektowania ucząc się języków: Basic, TurboPascal, Autolisp, C++, Html i CSS, JavaScript.
foto dyskietek
Nie do końca ukierunkowałem wykształcenie ponadpodstawowe w kierunku informatyki więc ukończyłem w późniejszym czasie policealne studium uzyskując dyplom technika informatyka o specjalności - zarządzanie i administrowanie systemami sieciowymi. Dzięki tej szkole zrozumiałem, iż wydawało mi się, że znam MS Word i MS Excel. Nauczyłem się obu dokształcając swoje umiejętności do stopnia zaawansowanego.

Mojej przygody z informatyką nie zakończyłem. Do dziś jestem związany z informatyką i mimo prawie 50 lat nie mam zamiaru kończyć tej przygody. Staram się być na bieżąco z technologią i techniką w informatyce, trendami w budowaniu stron internetowych i  stylistyką obecnie stosowaną.

Zapraszam do kontaktu.
Arkadiusz Rzepka.
foto strony www
Wróć do spisu treści